ARANA R 27 stropní opálové sklo/chrom 230V E27 20W IP44 - RED - DESIGN RENDL
Kód: RED R13683Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Stropné svietidlá do obývačky |
|---|---|
| EAN: | 8595685424286 |
| Výrobca: | RED - DESIGN RENDL |
| Farba: | Opál |
| Príkon (W): | 20 |
| Farba hlavná: | opál |
| Max. príkon svetelného zdroja: | 20W |
| Napätie (V): | 230V |
| Počet svetelných zdrojov: | 1 |
| Priemer: | 270 |
| Štýl svietidla: | moderné |
| Výkon (W): | 20W |
| Výška (mm): | 170 |
| Stupeň krytia - IP: | IP44 |
| Pätica: | E27 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
