ANGELINA stropní sádrová 230V E27 15W - RED - DESIGN RENDL
Kód: RED R14461Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Stropné svietidlá do obývačky |
|---|---|
| EAN: | 8595685431987 |
| Výrobca: | RED - DESIGN RENDL |
| Farba: | sádrová |
| Príkon (W): | 15 |
| Farba hlavná: | sádrová |
| Max. príkon svetelného zdroja: | 15W |
| Napätie (V): | 230V |
| Počet svetelných zdrojov: | 1 |
| Priemer: | 127 |
| Štýl svietidla: | dizajnová |
| Vrátane svetelného zdroja: | nie |
| Výkon (W): | 15W |
| Výška (mm): | 170 |
| Pätica: | E27 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
