AKCIA - Svietidlo pre koľajnicový systém Basis Rot 1-fázový koľajnicový systém UNITY 4000K 12W 110d TR104-1-12W4K-B-DE - MAYTONI
Kód: M TR104-1-12W4K-W-DE M TR104-1-12W4K-B-DE Zvoľte variant
Neohodnotené
Dostupnosť do 14 pracovných dní Dostupnosť do 14 pracovných dní Zvoľte variant
Farba
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Môžeme doručiť do:
3.6.2026 3.6.2026 Zvoľte variant
Možnosti doručenia
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
Kategória: Svietidlá pre 1F koľajnicový systém
EAN: 4099776088240
Výrobca: Maytoni
Farba: Biela, Čierna
Farba svetla: studená biela
CRI: 90
Dĺžka: 382
Energetická účinnosť: F
Hmotnosť: 300
Chromatickosť - K: 4000
Materiál: Kov, Plast
Materiál produktu: hliník / plast
Max. celkový príkon W: 12
Max. príkon svetelného zdroja: 12W
Montážny otvor: 33
Napätie (V): 230V
Počet svetelných zdrojov: 1
Priemer: 46
Stmievateľné: nie
Svetelný tok (lm): 980
Šírka (mm): 33
Trieda ochrany: II
Uhol žiarenia: 110°
Vrátane svetelného zdroja: áno
Výkon: 12W